044 30 398 21 098 431 08 09
063 376 07 88
095 732 04 65
с 9 до 19 час заказы по тлф без регистрации

Про компанію

Ні для кого не секрет, що з кожним днем ​​інтернет відіграє дедалі важливішу роль у житті кожної людини. Ми ставили перед собою мету розробити торгову площадку з досить простий навігацією, а також простим і доступним способом пошуку запчастин.

Інтернет-магазин автозапчастин CARBONUS - це завжди величезний вибір автозапчастин. В нашій базі налічується більше 600 000 товарних одиниць автозапчастин з терміном доставки до двох днів. У базі даних представлений асортимент від більш ніж 100 виробників.

У нашому асортименті представлені запасні частини тільки від офіційних постачальників. Ми не пропонуємо запчастини, якість яких викликає у нас сумніви.

Якщо у вас є автомобіль, ви напевно стикалися з труднощами вибору тієї чи іншої запчастини. Різнизя цін досить велика при подібному якості продукції. Напевно, вам знайоме почуття сумніви - а чи ту запчастину я купив? Саме тому в нашому інтернет-магазині ми використовували механізм, при якому клієнт вибираючи конкретну деталь зможе тут же подивитися ціни на аналогічну позицію іншого виробника, а також довідатися термін доставки.

Вказавши номер Телефан, ПІБ, паролі і місто ви зможете зареєструватися на сайті. Реєстрація проходить за спрощеною формою, тому вам не доведеться приділяти багато часу на цю "неприємну" процедуру. Але це необхідний крок. В особистому кабінеті, який вам стане доступний після реєстрації, ви зможете контролювати хід виконання вашого замовлення, зв'язатися з вашим менеджером, вказати свій автомобіль і шукати запчастини тільки по ньому, формувати запити пошуку, а також інші можливості.

Ми будемо намагатися в процесі роботи виявляти наші недоробки і оперативно виправляти їх. Будемо раді кожному новому відвідувачеві сайту і щиро вдячні кожному клієнтові.

Ласкаво просимо!

з повагою адміністрація інтернет-магазину "Карбонус"

Вход на сайт

Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!

Мы принимаем

Доставка

24 часапо украине
Узнать подробности

Понравился наш сайт? Поделитесь ссылкой!