044 30 398 21 098 431 08 09
063 376 07 88
095 732 04 65
с 9 до 19 час заказы по тлф без регистрации

Публічний ДОГОВІР

ДОГОВІР (ФІЗ.ОСОБА)

ПРОДАВЕЦЬ: Інтернет-магазин автозапчастин "Карбонус".

ПОКУПЕЦЬ: Приватна особа.

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. ПРОДАВЕЦЬ продає та передає у власність, а ПОКУПЕЦЬ оплачує та приймає автозапчастини, товари призначені для автомобілів, надалі в тексті Договору - Товар, за договірними звичайними цінами на умовах цього Договору.

 

2. СУМА ДОГОВОРУ, НОМЕНКЛАТУРА ТОВАРУ

2.1. Загальна сума Договору складається з суми окремих операцій купівлі-продажу товару, що здійснювались Сторонами в межах дії Договору.

2.2. Номенклатура, кількість та ціна товару попередньо узгоджуються Сторонами та вказуються в товаросупроводжувальних документах.

 

3. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

3.1. ПОКУПЕЦЬ проводить попередню оплату в розмірі 100 % загальної вартості товару, яка має бути перерахована ПРОДАВЦЮ протягом 2-х банківських днів з моменту отримання рахунку-фактури останнього.

3.2. ПОКУПЕЦЬ проводить попередню оплату в розмірі 60 % загальної вартості товару, яка має бути перерахована ПРОДАВЦЮ протягом 2-х банківських днів з моменту отримання рахунку-фактури останнього, та 40% залишеної вартості товару в момент отримання товару та документів на товар.

 

4. ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ

4.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується  передати у власність ПОКУПЦЯ товар протягом  узгодженого Сторонами  терміну з моменту надходження на поточний рахунок коштів ПРОДАВЦЯ.

4.2. Право власності на товар переходить до ПОКУПЦЯ після одержання товару на складі ПРОДАВЦЯ відповідно до видаткової документації.

4.3. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до ПОКУПЦЯ в момент передачі товару на складі ПРОДАВЦЯ.

4.4. Приймання-здача товару проводиться зі складу ПРОДАВЦЯ за адресою: м. Київ, вул. Будіндустрії 5, або за домовленістю сторін транспортним перевізником, в місто на території України.

 

5. ПРАВА ТА ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

5.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується своєчасно передати у власність ПОКУПЦЯ товар, який відповідає умовам даного Договору і його технічному призначенню.

5.2. Обов’язки ПРОДАВЦЯ щодо передачі товару, вважаються виконаними після його повної передачі ПОКУПЦЮ згідно видаткової документації.

5.4. ПОКУПЕЦЬ зобов’язується оплатити товар в розмірі і в строки, передбачені цим Договором.

5.4. ПОКУПЕЦЬ зобов’язується забрати оплачений товар зі складу ПРОДАВЦЯ протягом 3-х робочих днів в повному обсязі. Можлива доставка товару ПОКУПЦЮ, за домовленістю.

 

6. ЯКІСТЬ ТОВАРУ ТА СУПРОВІДНА ДОКУМЕНТАЦІЯ НА ТОВАР

6.1. Якість Товару, що постачається, повинна відповідати стандартам та технічним умовам виробника, що пред’являються до Товару даного виду.

6.2. Постачальник додає до Товару, що постачається, рахунок-фактуру, видаткову накладну, та гарантійний талон, якщо це передбачено заводом-виробником.

 

7. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

7.1. На Товар, що постачається у відповідності з Договором, встановлюється гарантійний строк, наведений у технічній документації на Товар.

7.2. Гарантія надається за умови дотримання Покупцем правил і вимог зберігання, перевезення, експлуатації Товару.

7.3. Гарантія надається (обмін та повернення якісного товару) при виконанні обов’язкових вимог:

 

7.3.1 Зазначений товар не був у вжитку;

 

7.3.2 Збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики;

 

7.3.3 Цілісність упаковки;

 

7.3.4 Наявності підтверджуючих документів придбання в нашій компанії (Рахунок про оплату і Накладна);

 

7.3.5 Документ підтверджує особу покупця, від чого імені оплатив рахунок;

 

7.3.6 Термін повернення якісного товару 14 календарних днів від дати Документу на товар.

 ! Товар не підлягає поверненню в разі порушень умов повернення.

 

7.4. Для повернення товару необхідно мати такі документи:

Паспорт підтверджує особу покупця;  

Накладну на придбаний товар;

Заява на повернення товару.

 

8. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Даний Договір вступає в силу з моменту його підписання або з моменту здійснення замовлення та діє до "__"  20___ року, або до виконання замовлення. Договір може бути скасовано за домовленістю сторін у порядку, передбаченому чинним законодавством. Скасування договору не звільняє сторін від виконання попередніх зобов’язань.

8.2. Всі зміни та доповнення до даного Договору укладаються в письмовій формі та підписуються обома Сторонами.

8.3. Даний Договір укладено в двох примірниках, українською мовою, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.

8.4. Жодна із Сторін не має права передавати свої права за даним Договором третій стороні без письмової згоди другої Сторони.

8.5. Сторони погоджуються на обробку персональних даних в рамках Закону України.

8.6. Сторони погоджуються на фіксацію аудио та відео засобами своїх переговорів та дій.

 

Вход на сайт

Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!

Мы принимаем

Доставка

24 часапо украине
Узнать подробности

Понравился наш сайт? Поделитесь ссылкой!